ایزوگام بهترین دستاورد صنعتی در زمینه ایزولاسیون تا به امروز می باشد که همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی و تجربه سیر تکاملی خود را پیموده تا هر بنا و سازه ای را از پی تا بام در برابر رطوبت حاصل از برف و باران و غیره ایمن سازد . عایق رطوبتی یا ایزوگام در گذر آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری انواع پلیمرهای شیمیائی و الیاف مصنوعی تحت آزمایشهای مختلف قرار می گیرد تا در برا بر گرما ، سرما، پارگی،کشش طولی و عرضی و نفوذ پذیری آب مقاومت بالائی را از خود نشان دهد.

محصولات

عایق های رطوبتی بام گام عایق علاوه بر وزن سبک و انعطاف پذیری مناسب در سرما و مقاومت بالا در گرما در برابر انبساط و انقباض از استحکام بالایی برخوردار می باشند و با قیر اصلاح شده به دو صورت با روکش آلومینیوم فویل و بدون روکش تولید می شوند. لایه فایبرگلاس تیشوی نخدار بکار رفته در عایق رطوبتی بام گام عایق مقاومت کششی بالائی را در آن ایجاد کرده و به همراه لایه پلی استر 110 گرمی که موجب اشباع شیره استاندارد ایزالاسیون می شود، این عایق را در برابر انبساط و انقباض و لرزشهای ساختمان مقاوم می سازد .
عایقهای بام گام عایق در پشت بام ، کانالهای آب ، پی ریزی تونل ها ، سد ، استخرها و سطوح شیبدار و غیره مورد استفاده قرار گرفته و آسایش و اطمینان را باخود به ارمغان می آورند.
محصولات بام گام عایق ار خدمات گسترده پس از فروش و بیمه نامه معتبر برخوردار می باشد که توسط نمایندگیهای مجاز ارائه می گردد. صنایع تولیدی بام گام عایق تلاش میکند تا برای مصرف کنندگان بهترین انتخاب بوده و آسودگی خاطر را به آنها هدیه نماید.